Eğitim Programları

Eğitim Programları

Özümüzden dünyaya bakmak, olanı kabul edip, sevmek ve bu yolda başkaları dediğimiz Biz’e hizmet vermek ve kendimizi uyandırmak için tasarlanmıştır. Hikayelerimiz ile kendimizi soktuğumuz zihin hapishanesinden çıkmak ve gerçeğimize uyanmak için destek vermeyi amaçlıyoruz.

Atölye Çalışmaları

Atölye Çalışmaları

Canlı, interaktif ve videolu olarak yapılır ve kayıt altına alınır. Bu kurslarımıza katılmak için sadece akıllı bir telefonunuz ya da bir bilgisayarın olması yeterlidir. Eğitimlerimiz Byron Katie’ nin The Work (Çalışma) metodu üzerinedir ve Sertifikalı The Work Kolaylaştırıcıları tarafından verilir.

Özel Seans

Özel Seans

2004 yılından beri çok aktif bir şeklide The Work’ün içinde, 2011 yılından beri de sertifikalı The Work kolaylaştırıcısı olarak hizmet vermekteyim. Özel seanslarımın her biri yaklaşık 1,30 saat sürer. Skype veya Zoom gibi video konferans sistemleri aracılığı ile yüz yüze veya çevrimiçi olarak görüşebiliriz.

Kurumsal Çalışmalar

Kurumsal Çalışmalar

İş hayatımızda Özümüze yaklaşmamız için tasarlanmıştır. Talebe göre ofis veya otel ortamında ya da videolu konferans sistemiyle interaktif olarak online yapılır ve kayıt altına alınır.Süre ve içerikleri, isteğe bağlı olarak, 1-6 seans olarak düzenlenir. Katılımcı sayısı kursa ve istenilen talebe göre belirlenir.

Çalışma; ruhsal uyanış, mutluluk, barış ve koşulsuz sevgiyi deneyimlemek ve Öz’ümüzü keşfetmek için harika bir yöntemdir. Sizi de bu dünyanın bir parçası olmaya davet ediyorum.
Hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.