Bryon Katie’nin Uluslararası The Work Enstitüsü’nden mezun Sertifikalı The Work kolaylaştırıcısıyım. Zoom, What’s up, Skype, telefon veya yüz yüze bireysel koçluk ve kolaylaştırıcı hizmetleri yapıyorum.

2004 yılından beri çok aktif bir şeklide The Work’ün içinde, 2011 yılından beri de sertifikalı The Work kolaylaştırıcısı olarak hizmet vermekteyim. Bu süre içinde insanların ihtiyaçlarından özgürleşmelerine destek olmak benim için amaç oldu. Dünyanın her kesiminden insanlar ile The Work yapmış olmama rağmen hizmetimi Türkiye’de danışmanlık yapma üzerine yoğunlaştırdım. Depresyon, bağımlılık, kanser, vefat acısı, eğitim, kariyer sorunları, panik atak ve anksiyete, evlilikte geçimsizlik, boşanma, aldatma, kıskançlık, kronik mutsuzluk, başarı veya başarısızlık, para sorunları, hastalık, beden, yaşlılık, ebeveynlik, anne ve baba, affetmek, suçluluk, utanç gibi kendi başınıza halledemediğimiz her konuda sizlere destek vermeye hazırım.

Özel seanslarımın her biri yaklaşık 1,30 saat sürer. Skype veya Zoom gibi video konferans sistemleri aracılığı ile yüz yüze veya çevrimiçi olarak görüşebiliriz. Bazı danışanlarım net olarak sorunlarını bildikleri halde diğerlerinde ise daha sonra odaklandığımız alanlar çıkabilir. Her şeye açığım ve sizi strese sokan durum her ne olursa olsun kendinizi çok rahat ve güven içinde hissetmeniz ve size huzursuzluk ve stres veren düşüncelerinizden özgür olmanız için elimden geleni yapmaya canı gönülden hazırım.