ÖZGÜRLÜK PROJESİ

Feza KARAKAŞ

Kitap 2021 yılında destek yayınevi tarafından yayınlandı

HER ŞEY BİZİM İÇİN OLUYOR

Feza KARAKAŞ

Bu kitap, FMK Bilgelik Atölyesi katılımcılarının, kalplerinden gelen gerçek paylaşımların sonucudur. FMK Bilgelik Atölyesi katılımcıları, hakikat ile tartışan, olumsuz ve stresli düşüncelerine inandıkları ve inanmadıkları zamanki deneyimlerini en içten ifadeleri ile paylaştılar. “Sevgi eylemde” yolculukları sırasındaki süreç ve dönüşümleri örnekler vererek yazdılar.
Herkesin oldukları halleri ile tam ve bütün oldukları beklentileri kişinin kendine olduğu bilinci ile kendilerine giden yolculuk süreçleri ile bu kitabı yarattılar.

MUTLULUK PROJESİ

Feza KARAKAŞ

Bu kitap mutluluk ve mutlu olmak hakkında …

Sizi mutsuz kılan 53 düşünce ve inanç kalıbını fark ederek kırdığınızda hep hayalini kurduğunuz dingin ve özden gelen mutluluğa kavuşacaksınız. Tek yapmanız gereken The Work yöntemine kendinizi bırakmak ve kitaptaki alıştırmaları yapmak. Çözüm bu kadar kolay!

Peki işe yarıyor mu? Hem de nasıl ! Bu yöntemi kullanan dünya çapında binlerce insan özden gelen mutluluğa ulaştı. Siz neden onlardan biri olmayasınız?

Şimdi soruyorum, hayatınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Cevabınız evet ise bugün cesur bir adım atın ve kitabın sayfalarını çevirin. Sonra da hayatınızın nasıl değiştiğine şahit olun!