“Çalışma benim hayatımda gördüğüm en basit ancak en etkili yöntem. İçten yapıldığında mucize yaratacak olan bir yöntem. Yüzleşmenin bu kadar etkili olduğu hızlı sonuç verdiği, hayatıma sihirli değnek gibi dokunduğu bir çalışma daha yaşamadım. İnsanın ruhuna dokunan ve çözülmeleri hayatında faydaya çevirerek tekamül seviyesine etki eden bir çalışma. Varolun! “

Feyza Güngeviş

“Yıllardır içimdeki korkuları dönüştürmek için çalışmalara gittim, özel seanslar aldım, kitaplar okudum ama bir şekilde takıldım kaldım. The Work (Çalışma) ve Feza Karakaş sayesinde çok kısa sürede inancım yerine geldi ve inanılmaz dönüşümler yaşadım. Bıkkınlık ve ümitsizlik yerini heyecan ve süprizlere bıraktı. Çalışma, şu ana kadarki en değerli hediyemdir.”

Zeynep Hersan

“Yaşamım boyunca düşüncelerimi sorgulamak ve farkındalıkla özgürleşmek benim sorumluluğum. An’da kalmamı engelleyen düşünceleri yakalayıp, ötesini görmek harika bir deneyim. Feza Karakaş ve Çalışma ile tanıştığım ilk günden beri tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve deneyimleyen herkes çok memnun!”

Binnur Oturanel

“The Work (Çalışma) zihni açmak için mükemmel bir araç. Oradan kendi merkezinize, sonra birlik bilincine ve hiçliğe… Bize bu yolda önerlik ve rehberlik eden, içi dışı bir olan Feza Karakaş’a, verdiği emek, zaman, sevgi ve adanmışlık için teşekkür ediyorum. Gösterene, görene, gördürene, yol, yolcu ve yolculuğa şükürler olsun!”

Ayfer Erdemir